PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

VILA SE ŠESTI LUXUSNÍMI APARTMÁNY 45 METRŮ OD MOŘE

Cena: 1.150.000 €
Poslední aktualizace15.11.2023 14:17
č. ev J0034
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy
Cena 1.150.000 €
Plocha celkem 608 m²
Plocha bydlení - bytu 504 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace i pevná paliva
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Vila se šesti luxusními apartmány 45 metrů od moře na prodej.

Nabízíme vilu se šesti luxusními apartmány na prodej. Vila se nachází pouhých 45 metrů od jižní pláže na ostrově Vir, který je spojený s pevninou mostem a je v krásné dojezdové vzdálenosti ze střední Evropy a už je součástí Dalmácie.

V přízemí vily jsou dva apartmány, jeden se dvěma ložnicemi, kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem, koupelnou s WC, zastřešenou terasou a balkonem. Druhý apartmán má jednu ložnici a nemá balkón.

V prvním a druhém patře jsou totožné apartmány jako v přízemí, akorát každý má jinou barvu i kuchyně i koupelny. Za vilou je menší přístavek s WC, sloužící jako sklad.

Všechny pokoje jsou klimatizované a klimatizace je na čipovou kartu. Takže turisté platí klimatizaci přesně kolik spotřebují. Celá vila má také centrální vytápění na pevná paliva.

Celá vila je kompletně podsklepena, takže v garáži může bez problémů parkovat šest aut v chládku od slunce. Na velkém dvoře je parkovací místo pro dalších pět aut, za vilou je parkoviště pro kola a motocykly.

Vila se nachází na jižní straně ostrova, takže je kompletně připojena na městskou kanalizaci i vodovod.

Všechny důležité obchody a služby jsou poblíž, do Zadaru je to 20 minut jízdy a na letiště do Zadaru 45 minut.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+ DPH) od dohodnuté ceny.