PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DŮM V BOROVÉM HÁJI S DVĚMA APARTMÁNY A GARÁŽÍ

Cena: 265.000 €
Poslední aktualizace10.4.2022 11:39
č. ev J0042
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy
Cena 265.000 €
Plocha celkem 209 m²
Plocha bydlení - bytu 150 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Dům v borovém háji s dvěma apartmány a garáží na prodej.

Nabízíme na prodej dům se dvěma oddělenými apartmány a garáží. Dům se nachází 470 metrů od pláže na ostrově Vir, který je spojený s pevninou mostem a je v krásné dojezdové vzdálenosti ze střední Evropy a už je součástí Dalmácie.

Na rozdíl od většiny nabízených domů na ostrově Vir je tento ve velmi klidné lokalitě, kde je pouze několik dalších domů a jinak je obklopen borovým hájem a místní středozemní flórou. Cesta na pláž je příjemnou procházkou po rovině.

V přízemí domu je apartmán se dvěma ložnicemi, kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem, koupelnou s WC a zastřešenou terasou. Za domem je i garáž, ze které se dá projít na druhou stranu domu. Vedle garáže je postaven a v Dalmácii samozřejmě nemůže chybět krb ke grilování. 

V patře domu je apartmán s dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s jídelnou a kuchyňkou a zastřešená terasa. Do apartmánu je samostatný vstup.

Celý pozemek je oplocen.

Všechny důležité obchody a služby jsou poblíž, do Zadaru je to 20 minut jízdy a na letiště do Zadaru 45 minut.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+ DPH) od dohodnuté ceny.