PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DŮM S TŘEMI APARTMÁNY A KRÁSNÝM POZEMKEM

Cena: 290.000 €
Poslední aktualizace2.5.2022 10:27
č. ev J0040
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy
Cena 290.000 €
Plocha celkem 338 m²
Plocha bydlení - bytu 170 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Dům s třemi apartmány a krásným pozemkem na prodej.

Nabízíme na prodej dům s třemi oddělenými apartmány a krásně udržovaným pozemkem. Dům se nachází 390 metrů od pláže na ostrově Vir, který je spojený s pevninou mostem a je v krásné dojezdové vzdálenosti ze střední Evropy a už je součástí Dalmácie.

Na rozdíl od většiny nabízených domů na ostrově Vir je tento ve velmi klidné lokalitě, kde je pouze několik dalších domů a jinak je obklopen borovým hájem a místní středozemní flórou. Cesta na pláž je příjemnou procházkou po rovině.

V přízemí domu je velký apartmán s třemi ložnicemi, kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem, koupelnou s WC, špajzem, (kde je umístěna pračka a bojler) a zastřešenou terasou. Za domem i před domem jsou postaveny dva krby ke grilování, které v Dalmácii samozřejmě nemůou chybět.  V přízemí je také skladovací místnost.

V patře domu jsou dva apartmány s jednou ložnicí, obývacím pokojem s jídelnou a kuchyňkou a zastřešenou terasou. Do apartmánu je samostatný vstup.

Prostranný dvůr poskytuje možnost parkování minimálně 4 aut a zahrada v okolí domu je krásně udržovaná. Pozemek je kromě vjezdu celý oplocen.

Všechny důležité obchody a služby jsou poblíž, do Zadaru je to 20 minut jízdy a na letiště do Zadaru 45 minut.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+ DPH) od dohodnuté ceny.