PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DOMEK S MOŽNOSTÍ PŘÍSTAVBY KOUSEK OD PLÁŽE

Cena: 240.000 €
Poslední aktualizace19.10.2023 22:43
č. ev J0071
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy
Cena 240.000 €
Plocha celkem 253 m²
Plocha bydlení - bytu 88 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Domek s možností přístavby kousek od pláže na prodej.

Nabízíme na prodej domek s možností přístavby patra, pakovacími místy a krbem na grilování. Domek se nachází 150 metrů od pláže na ostrově Vir, který je spojený s pevninou mostem a je v krásné dojezdové vzdálenosti ze střední Evropy a už je součástí Dalmácie.

Obytný prostor v jedné části obsahuje 3 ložnice a koupelnu a v druhé části kuchyň, jídelnu, WC a obývací pokoj, na který navazuje krytá terasa. Dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2020: nové PVC okna, nová střecha s izolací, nová fasáda částečně obložená kamenem z Benkovce, vymalované stěny, nová kuchyně na míru, instalován nový kotel a klimatizace.

Má přípojku elektřiny, studnu a vodní čerpadlo a systém filtrace vody. Napojení na městský vodovod je plánováno do konce roku 2025.

Obchod a pekárna jsou v blízkosti domu, cca 100 m. Dům se nachází ve slepé ulici, která zaručuje klid a pohodu. Okolí a zahrada domu je upravená a udržovaná, k dispozici jsou 3 parkovací místa a venkovní zděný gril. Kromě zastřešené terasy 50 m2 je k dispozici i venkovní terasa 50 m2 s výhledem na moře. Má také venkovní krytou sprchu.

Domek je legalizován v tomto stavu, ale je možnost i získání povolení na přístavbu horního patra.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+ DPH) od dohodnuté ceny.